    Philips MT IPS LED 27" 27E1N5600HE/00 - IPS panel, 2560x1440, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, repro, pivot
    Výrobce: Philips
    Kód: LCD11464
    Typové označení výrobce : 27E1N5600HE/00
    GTIN (EAN): 8712581783426
    Záruka: 3, 36 Měsíců
    SkladDostupnost
    E-shop 36 ks
    Externí 0 ks
    Prodejna P-4 0 ks
    i h
    Doručit na
    Způsob dodání
    Název
    Odhadované doručení
    Cena
    Žádné možnosti dopravy
    LCD monitor 27E1N5600HE/00
    LCD monitor s webkamerou Windows Hello
    Nastavení sklonu, otočení a výšky pro ideální polohu při sledování
    Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
    Připojte notebook pomocí jediného kabelu USB-C
    Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
    LCD monitor 27E1N5600HE/00
    Specifikace
    Obrazovka
    Poměr stran16:9
    Jas300 cd/m2
    Kontrastní poměr (typický)1000:1
    Zobrazitelné barvy16,7 M
    Efektivní pozorovací plocha596,736 (H) x 335,664 (V)
    Typ panelu LCDIPS technology
    Velikost panelu27" / 68.6 cm
    Rozteč pixelů0,2331 x 0,2331 mm
    Pozorovací úhel178o (H)/178o (V), @ C/R > 10
    Maximální rozlišení2560 x 1440 @ 75 Hz*
    Barevný rozsah (typický)NTSC 102.02%*, sRGB 114.18%*
    Povrchová úprava obrazovkyAntireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
    Typ podsvíceníW-LED system
    Pixelů na palec108,79
    Doba odezvy (typická)4 ms (GtG)*
    Frekvence skenování30–114 kHz (H)/48–75 Hz (V)
    Funkce
    Vylepšení obrazuSmartImage game
    sRGBAno
    Adaptive syncAno
    EasyReadAno
    SmartContrastMega Infinity DCR
    Režim LowBlueAno
    Flicker-freeAno
    Konektivita
    Synchronizační vstupSeparate Sync
    HDCPHDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C)
    Vstup signáluHDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2 x 1, USB-C 3.2 Gen 1 x 1 (upstream, Power Delivery up to 65 W)
    Audio (In/Out)Audio out
    USBUSB 3.2 x 4 (s 1 rychlonabíjením B.C 1.2)
    Napájení
    LED indikátor napájeníProvoz – Bílá, Pohotovostní režim – Bílá (blikající)
    NapájeníInterní, 100-240 VAC, 50-60 Hz
    Zapnuto29,6 W (typ.)
    Pohotovostní režim0,5 W (typ.)
    Vypnuto0,3 W (typ.)
    USB
    USB-COboustranný konektor
    Vysokorychlostnípřenos dat a videí
    DPVestavěný režim Display Port Alt
    Dodávání energieUSB PD verze 3.0
    Maximální přívod energie prostřednictvím USB-CAž 65 W (5 V/3 A; 9 V/3 A; 10 V/3 A;12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/3,25 A)
    Operační podmínky
    Teplotní rozsah (provoz)0°C až 40°C
    Teplotní rozsah (skladování)-20°C až 60°C
    Relativní vlhkost20% až 80%
    Nadmořská výškaV provozu: +12 000 ft (3658 m), Sklad: +40 000 ft (12 192 m)
    Střední doba mezi poruchami50 000 (kromě podsvícení)
    Rozměry
    Výrobek se stojanem614 x 524 x 212 mm
    Výrobek bez stojanu614 x 379 x 52 mm
    Váha6,57 kg
    Další informace
    Úprava výšky130 mm
    Náklon stojanu-5/20
    Pivot-/+ 90 stupňů
    Uživatelské rozhraníPower On/Off, Menu, Volume, Input, SmartImage Game
    Vesa rozměry100 x 100 mm
    Kompatibilita Plug and PlayDDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
    Vestavěné reproduktory2x 5 W
    Vestavěná webová kamera5 MP Hello Webcam
    BarvaČerná
    Co je v krabici
    • HDMI kabel
    • Kabel USB-C na USB-A/C Y
    • Napájecí kabel
    • Uživatelská příručka
    Rozměry balení
    • Šířka: 186 mm
    • Výška: 525 mm
    • Délka: 780 mm
    • Váha: 10,65 kg
    Specifikace produktů
    *Úhlopříčka displeje (")27
    Barevná hloubka (bit)8
    DP počet1
    DP verze1.2
    Energetická třídaG
    Formát obrazovky16:9
    HDMI počet1
    HDMI verze1.4
    Jas (cd/m2)300
    Možnost prodloužené zárukyAno
    Obnovovací frekvence displeje (Hz)75
    PoužitíKancelářský
    Povrchová úprava displejeMatný
    Rozhraní vstupHDMI
    Rozhraní výstup3,5 mm Jack