    Philips MT VA LED 34" 34E1C5600HE/00 - VA panel, 3440x1440, HDMI, DP, USB-C, USB, repro, nast vysky, webcam
    Výrobce: Philips
    Kód: LCD11461
    Typové označení výrobce : 34E1C5600HE/00
    GTIN (EAN): 8712581783464
    Záruka: 3, 36 Měsíců
    SkladDostupnost
    E-shop 20 ks
    Externí 0 ks
    Prodejna P-4 0 ks
    i h
    Doručit na
    Způsob dodání
    Název
    Odhadované doručení
    Cena
    Žádné možnosti dopravy
    LCD monitor 34E1C5600HE/00
    LCD monitor s webkamerou Windows Hello
    Technologie mimořádně širokého spektra barev, široké spektrum barev pro dosažení živého obrazu
    Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
    Připojte notebook pomocí jediného kabelu USB-C
    Webkamera ve spolupráci s mikrofonem s funkcí potlačení hluku
    Tento monitor společnosti Philips je vybaven vestavěnou 5MP webkamerou, mikrofonem s funkcí potlačení hluku a reproduktory, což jej dělá ideálním pro práci z domova a spolupráci na dálku. Webkamera je certifikovaná pro Windows Hello. Je vybavena pokročilými snímači k rozpoznávání obličeje Windows Hello™, které vás pohodlně přihlásí do zařízení se systémem Windows za méně než 2 sekundy. Fyzický přepínač kamery poskytuje větší soukromí, když se nepoužívá. Mikrofon s funkcí potlačení hluku a dva integrované reproduktory o výkonu 5 W zajišťují bezproblémovou komunikaci.
    LCD monitor 34E1C5600HE/00
    Specifikace
    Obrazovka
    Poměr stran21:9
    Jas300 cd/m2
    Kontrastní poměr (typický)3000:1
    Zobrazitelné barvy16,7 M
    Efektivní pozorovací plocha797,22 (H) x 333,72 (V) - při zakřivení 1500R*
    Typ panelu LCDVA LCD
    Velikost panelu34" / 86,36 cm
    Rozteč pixelů0,23175 x 0,23175 mm
    Pozorovací úhel178o (H)/178o (V), @ C/R > 10
    Maximální rozlišení3440 x 1440 @ 100 Hz*
    Barevný rozsah (typický)NTSC 99.25%*, sRGB 123.24%*
    Povrchová úprava obrazovkyAntireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
    Typ podsvíceníW-LED system
    Pixelů na palec109,68
    Doba odezvy (typická)4 ms (GtG)*
    Frekvence skenování30–160 kHz (H)/48–100 Hz (V)
    Funkce
    Vylepšení obrazuSmartImage game
    sRGBAno
    Adaptive syncAno
    EasyReadAno
    SmartContrastMega Infinity DCR
    Režim LowBlueAno
    Flicker-freeAno
    Konektivita
    Synchronizační vstupSeparate Sync
    HDCPHDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort/USB-C)
    Audio (In/Out)Audio out
    Napájení
    LED indikátor napájeníProvoz – Bílá, Pohotovostní režim – Bílá (blikající)
    NapájeníInterní, 100-240 VAC, 50-60 Hz
    Zapnuto57.0 W (typ.)
    Pohotovostní režim0.5 W (typ.)
    Vypnuto0.3 W (typ.)
    Operační podmínky
    Teplotní rozsah (provoz)0°C až 40°C
    Teplotní rozsah (skladování)-20°C až 60°C
    Relativní vlhkost20% až 80%
    Nadmořská výškaV provozu: +12 000 ft (3658 m), Sklad: +40 000 ft (12 192 m)
    Střední doba mezi poruchami50 000 (kromě podsvícení)
    Rozměry
    Výrobek se stojanem808 x 557 x 281 mm
    Výrobek bez stojanu808 x 381 x 111 mm
    Váha9,29 kg
    Další informace
    Úprava výšky130 mm
    Náklon stojanu-5/20
    Uživatelské rozhraníPower On/Off, Menu, Volume, Input, SmartImage Game
    Vesa rozměry100 x 100 mm
    Kompatibilita Plug and PlayDDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
    Vestavěné reproduktory2x 5 W
    MultiViewRežim PIP/PBP, 2 x zařízení
    BarvaČerná
    Vestavěná webová kamera5 MP Hello webcam
    Co je v krabici
    • HDMI kabel
    • Kabel USB-C na USB-A/C Y
    • Napájecí kabel
    • Uživatelská příručka
    Rozměry balení
    • Šířka: 226 mm
    • Výška: 519 mm
    • Délka: 980 mm
    • Váha: 12,43 kg
    Specifikace produktů
    *Úhlopříčka displeje (")34
    Barevná hloubka (bit)8
    DP počet1
    DP verze1.2
    Energetická třídaG
    Formát obrazovky21:9
    HDMI počet1
    HDMI verze2.0
    Jas (cd/m2)300
    Možnost prodloužené zárukyAno
    Obnovovací frekvence displeje (Hz)100
    PoužitíKancelářský
    Povrchová úprava displejeMatný
    Rozhraní vstupHDMI
    Rozhraní výstup3,5 mm Jack