    GEMBIRD Podstavec pod notebook NBS-1F17T-01, pro notebooky do 17", 150mm větrák, LED, černý
    Výrobce: Gembird
    Kód: XXN7836
    Typové označení výrobce : NBS-1F17T-01
    GTIN (EAN): 8716309101424
    Záruka: 24 měsíců
    SkladDostupnost
    E-shop 2 ks
    Prodejna P-4 0 ks
    Externí 0 ks
    i h
    Doručit na
    Způsob dodání
    Název
    Odhadované doručení
    Cena
    Žádné možnosti dopravy
    Stojan na chlazení notebooku s výškovým nastavením
    Praktický stolní stojan pro libovolný notebook (max. 17 ")
    Ergonomický design, nastavitelný až do 45 stupňů pro optimální pozorovací úhel
    Umožňuje nastavení polohy obrazovky na úrovni očí, které pomáhá snížit napětí krku
    Tichý ventilátor 150 mm zabraňuje přehřátí notebooku
    S praktickým extra USB portem a vypínačem pro ventilátor
    Podsvícení LED v chladicím ventilátoru
    Materiál: kov a plast
    Ventilátory chlazení: 1 ks 150 x x 150 x 20 mm, 800 ... 1500 ot / min, průtok vzduchu nejméně 20 CFM (± 10%), hluk 10 dBA
    Nastavení výšky: 5 stupňů (5/20/30/40/45 stupňů)
    Délka kabelu USB: 0,5 m
    Rozměry (DxŠxV): 370 x 265 x 33 mm (skládané)
    Příkon: 5 V DC do 0,35 A