    Výrobce: Acer
    Kód: NTB16516
    Typové označení výrobce : NX.J3UEC.001
    GTIN (EAN): 4711474276025
    Záruka: 24 měsíců
    SkladDostupnost
    E-shop 68 ks
    Externí 0 ks
    Prodejna P-4 0 ks
    i h
    Doručit na
    Způsob dodání
    Název
    Odhadované doručení
    Cena
    Žádné možnosti dopravy
    ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7)
    PN: NX.J3UEC.001
    Procesor
    Výrobce procesoru: Intel
    Model procesoru: processor N150
    Rychlost procesoru: 3,6 GHz
    Počet jader: 4
    Zobrazení a grafika
    Grafická karta: Intel Graphics
    Velikost obrazovky: 14"
    Technologie obrazovky displeje: IPS
    Typ displeje: Lesklý
    Dotykový displej: Ano
    Režim obrazovky: WUXGA
    Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
    Poměr stran: 16:10
    Paměť
    Standardní paměť: 8 GB
    Technologie paměti: LPDDR5
    Uložiště
    Celková kapacita disku SSD: 512 GB
    Typ SSD: PCIe Gen3 NVMe SSD PM4
    Síť a komunikace
    Wifi 6 802.11AX: Ano
    Bluetooth 5.1: Ano
    Rozhraní/porty
    2x USB Type-C port
    2x USB 3.2 Gen 1 port
    1x HDMI port
    3,5mm Jack port
    Software
    Operační systém: Windows 11 Home
    Výbava
    Camera with 2Mic.: Ano
    Numerická klávesnice: Ano
    Čtečka otisků prstů: Ne
    Čtečka paměťových karet: Ne
    Optická mechanika: Ne
    Podsvícení klávesnice: Ne
    Touchpad: Ano
    Informace o baterii
    Počet článků: 3-články
    Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
    Energie baterie: 53Wh
    Popis napájení
    65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0
    Fyzické charakteristiky
    Barva: Pure Silver
    Rozměry: 319,8 (W) x 227,9 (D) x 22,3 (H) mm
    Hmotnost (přibližná): 1,54 kg
    Specifikace produktů
    *Úhlopříčka displeje (")14
    Formát obrazovky16:10
    Hmotnost notebooku1.5 - 2.0 kg
    Lokalizace klávesniceCZ/SK
    Model grafické kartyIntel® Graphics
    Operační systémWindows 11 Home
    Počet článků baterie3
    Povrchová úprava displejeLesklý
    RozhraníUSB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm jack, USB Type-C