Go
Up
 
Sm@illink

Vážení zákazníci,
dne 28. října 2020 je z důvodu svátku kamenná prodejna uzavřena, směřujte prosím své osobní odběry objednaného zboží na jiný pracovní den. Děkujeme za pochopení.


 

Optická kabeláž

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken

Logo Není skladem
126,25 Kč s DPH 142,80 Kč s DPH

Čistící pero pro ferule optických konektorů - LC

Logo Není skladem
1 125,52 Kč s DPH 1 205,20 Kč s DPH

Čistící pero pro ferule optických konektorů - SC/ST

Logo Není skladem
1 125,52 Kč s DPH 1 205,20 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Logo Není skladem
200,35 Kč s DPH 250,47 Kč s DPH

Duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 10m

Logo Není skladem
431,22 Kč s DPH

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

Logo Není skladem
174,22 Kč s DPH 338,80 Kč s DPH

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m

Logo Není skladem
182,65 Kč s DPH 202,10 Kč s DPH

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m

Logo Není skladem
178,62 Kč s DPH 188,80 Kč s DPH

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15m

Logo Není skladem
366,65 Kč s DPH 392,00 Kč s DPH

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m

Logo Není skladem
185,83 Kč s DPH 192,40 Kč s DPH

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7m

Logo Není skladem
233,69 Kč s DPH 250,50 Kč s DPH

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10m

Logo Není skladem
304,87 Kč s DPH 326,70 Kč s DPH

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 15m

Logo Není skladem
104,75 Kč s DPH 407,80 Kč s DPH