Go
Up
 
Sm@illink

Optická kabeláž

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10m

Logo Není skladem
217,07 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1m

Logo Není skladem
174,24 Kč s DPH 332,80 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2m

Logo Není skladem
203,28 Kč s DPH 370,30 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3m

Logo Není skladem
200,38 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5m

Logo Není skladem
232,32 Kč s DPH 387,20 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1m

Logo Není skladem
152,46 Kč s DPH 153,70 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2m

Logo Není skladem
174,24 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 3m

Logo Není skladem
203,28 Kč s DPH 314,60 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1m

Logo Není skladem
151,73 Kč s DPH 266,20 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2m

Logo Není skladem
188,76 Kč s DPH 284,40 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 3m

Logo Není skladem
181,32 Kč s DPH 302,50 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-MTRJ, 5m

Logo Není skladem
432,70 Kč s DPH 544,50 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Logo Není skladem
152,46 Kč s DPH 250,47 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, ST-SC, 1m

Logo Není skladem
174,24 Kč s DPH 199,70 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM3, ST-ST, 1m

Logo Není skladem
169,88 Kč s DPH 217,80 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 10m

Logo Není skladem
319,44 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 15m

Logo Není skladem
434,15 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 1m

Logo Není skladem
164,51 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 2m

Logo Není skladem
210,54 Kč s DPH 387,20 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 3m

Logo Není skladem
175,33 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 5m

Logo Není skladem
290,40 Kč s DPH 297,70 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 8m

Logo Není skladem
413,82 Kč s DPH 478,00 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-LC, 10m

Logo Není skladem
377,52 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-LC, 1m

Logo Není skladem
162,91 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-LC, 2m

Logo Není skladem
181,50 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-LC, 3m

Logo Není skladem
151,73 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-LC, 5m

Logo Není skladem
259,91 Kč s DPH

Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-SC, 5m

Logo Není skladem
304,92 Kč s DPH 387,20 Kč s DPH

Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 10m

Logo Není skladem
328,95 Kč s DPH 381,20 Kč s DPH

Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 1m

Logo Není skladem
171,92 Kč s DPH