Hledat
Čeština
Všechny kategorie
    Menu Zavřít

    Optická kabeláž

    Zabrazit jako Tabulka Seznam
    Seřadit podle
    Zobrazit na stránku
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 2m

    LAB0265
    181,00 Kč s DPH
    do 3-5 dnů
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1m

    LAB0268
    156,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 1m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 1m

    LAB0271
    160,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 1m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 1m

    LAB0274
    141,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 2m

    LAB0277
    172,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 2m

    LAB0280
    181,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 3m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 3m

    LAB0283
    185,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 3m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 3m

    LAB0286
    195,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 3m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 3m

    LAB0289
    220,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m

    LAB0292
    212,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 5m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-ST, LS0H, 5m

    LAB0295
    208,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 10m

    Duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 10m

    LAB0298
    418,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m

    LAB0304
    181,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 2m

    LAB0307
    179,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 3m

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 3m

    LAB0310
    242,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m

    LAB0328
    142,00 Kč s DPH
    do 24 hodin
    Filters Close
    Min: 2,00 Kč Max: 15 215,00 Kč
    Kč2 Kč15215