Search
Prices tax excl.
English
All Categories
    Menu Close

    Optická kabeláž

    View as Grid List
    Sort by
    Display per page
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m

    LAB0343
    142,00 Kč excl tax
    ihned
    Picture of Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 3m

    Duplexní kabel 9/125, LC-LC, 3m

    LAB0427
    144,00 Kč excl tax
    ihned
    Picture of Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2

    Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2

    LAB0670
    95,00 Kč excl tax
    ihned
    Picture of Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 2m

    LAB0265
    162,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m

    LAB0328
    127,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

    Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

    LAB0334
    142,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

    Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

    LAB0352
    17,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC

    Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC

    LAB0367
    36,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m

    Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m

    LAB0376
    34,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m

    LAB0391
    127,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m

    LAB0394
    128,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

    LAB0397
    122,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní kabel 9/125, LC-SC, LS0H (LSZH), 1m

    Duplexní kabel 9/125, LC-SC, LS0H (LSZH), 1m

    LAB0400
    127,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5m

    LAB0403
    127,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3m

    LAB0406
    138,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5m

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5m

    LAB0409
    166,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Filters Close
    Min: 2,00 Kč Max: 11 789,00 Kč
    Kč2 Kč11789