Go
Up
 
Sm@illink

Příslušenství k Wi-Fi aktivním prvkům

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

Logo Není skladem
813,73 Kč s DPH 1 898,49 Kč s DPH

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Logo Není skladem
4 398,65 Kč s DPH 7 282,99 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Logo Není skladem
2 025,20 Kč s DPH 4 139,41 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

Logo Není skladem
3 596,63 Kč s DPH 5 883,02 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

Logo Není skladem
4 869,89 Kč s DPH 7 967,85 Kč s DPH

Aruba 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
100 048,67 Kč s DPH 125 250,73 Kč s DPH

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

Logo Není skladem
70 914,34 Kč s DPH 126 153,39 Kč s DPH

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR

Logo Není skladem
3 865,44 Kč s DPH 8 684,17 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
102 635,48 Kč s DPH 128 488,69 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 1p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
123 046,57 Kč s DPH 154 042,68 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
123 046,57 Kč s DPH 154 042,68 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T PoE+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
92 292,27 Kč s DPH 115 539,27 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
84 534,52 Kč s DPH 105 829,02 Kč s DPH

Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
100 048,67 Kč s DPH 125 250,73 Kč s DPH

Aruba 2920 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
2 024,05 Kč s DPH 4 232,58 Kč s DPH

Aruba 2920 1.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
2 707,69 Kč s DPH 5 665,22 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module

Logo Není skladem
10 836,13 Kč s DPH 25 907,31 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

Logo Není skladem
5 239,43 Kč s DPH 15 252,05 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
11 621,84 Kč s DPH 27 785,23 Kč s DPH

Aruba 2920 3.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
4 245,54 Kč s DPH 8 880,19 Kč s DPH

Aruba 2930 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
14 839,91 Kč s DPH 26 986,63 Kč s DPH

Aruba 2p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
174 512,82 Kč s DPH 218 473,97 Kč s DPH

Aruba 3800 4-port Stacking Module

Logo Není skladem
33 174,38 Kč s DPH 41 979,74 Kč s DPH

Aruba 3800 Switch Fan Tray

Logo Není skladem
6 010,37 Kč s DPH 7 606,06 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
5 941,87 Kč s DPH 7 606,06 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 1m Stacking Cable

Logo Není skladem
6 961,29 Kč s DPH 8 911,65 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 3m Stacking Cable

Logo Není skladem
10 168,61 Kč s DPH 13 017,18 Kč s DPH