Go
Up
 
Sm@illink

Příslušenství k Wi-Fi aktivním prvkům

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

Logo Není skladem
766,98 Kč s DPH 1 916,48 Kč s DPH

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Logo Není skladem
4 144,42 Kč s DPH 7 351,73 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Logo Není skladem
7 947,32 Kč s DPH 29 155,58 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Logo Není skladem
2 385,10 Kč s DPH 4 178,55 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

Logo Není skladem
3 388,74 Kč s DPH 5 937,94 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

Logo Není skladem
4 589,20 Kč s DPH 8 042,92 Kč s DPH

Aruba 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
95 509,09 Kč s DPH 126 424,62 Kč s DPH

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

Logo Není skladem
66 817,45 Kč s DPH 127 335,74 Kč s DPH

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Logo Není skladem
4 145,13 Kč s DPH 14 734,88 Kč s DPH

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Logo Není skladem
1 865,58 Kč s DPH 7 006,14 Kč s DPH

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR

Logo Není skladem
3 642,68 Kč s DPH 8 765,53 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
97 977,51 Kč s DPH 129 692,06 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 1p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
117 463,44 Kč s DPH 155 485,96 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
117 463,44 Kč s DPH 155 485,96 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T PoE+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
88 104,07 Kč s DPH 116 622,32 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
80 698,82 Kč s DPH 106 820,01 Kč s DPH

Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
95 508,97 Kč s DPH 126 424,62 Kč s DPH

Aruba 2920 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
1 811,31 Kč s DPH 4 178,55 Kč s DPH

Aruba 2920 1.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
2 424,15 Kč s DPH 5 592,34 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module

Logo Není skladem
10 210,51 Kč s DPH 25 573,97 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

Logo Není skladem
6 742,74 Kč s DPH 15 394,65 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GbE SFP+ HP RENEW Mod J9731AR=J9731AR

Logo Není skladem
8 471,65 Kč s DPH 21 741,01 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GbE SFP+ Module

Logo Není skladem
9 266,93 Kč s DPH 15 708,83 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
9 386,22 Kč s DPH 27 427,61 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port Stacking Module J9733A HP RENEW

Logo Není skladem
7 088,52 Kč s DPH 23 311,90 Kč s DPH

Aruba 2920 3.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
3 799,64 Kč s DPH 8 765,53 Kč s DPH

Aruba 2930 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
13 982,57 Kč s DPH 27 239,11 Kč s DPH

Aruba 2p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
166 593,67 Kč s DPH 220 520,49 Kč s DPH

Aruba 3800 4-port Stacking Module

Logo Není skladem
31 307,50 Kč s DPH 41 439,89 Kč s DPH

Aruba 3800 Switch Fan Tray

Logo Není skladem
5 672,53 Kč s DPH 7 508,82 Kč s DPH