Go
Up
 
Sm@illink

Vážení zákazníci,
ve dnech 30. - 31. března 2020 je z technických důvodů naše kamenná prodejna uzavřena. Nebojte se, neulehli jsme, jen tu potřebujeme něco opravit. Směřujte tedy prosím své osobní odběry objednaného zboží na jiný pracovní den.

Děkujeme za pochopení.


 

Příslušenství k Wi-Fi aktivním prvkům

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

Logo Není skladem
766,98 Kč s DPH 1 916,48 Kč s DPH

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Logo Není skladem
4 144,42 Kč s DPH 7 351,73 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Logo Není skladem
2 385,10 Kč s DPH 4 178,55 Kč s DPH

Aruba 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
95 509,09 Kč s DPH 126 424,62 Kč s DPH

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

Logo Není skladem
66 817,45 Kč s DPH 127 335,74 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
97 977,51 Kč s DPH 129 692,06 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 1p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
117 463,44 Kč s DPH 155 485,96 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
117 463,44 Kč s DPH 155 485,96 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T PoE+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
88 104,07 Kč s DPH 116 622,32 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
80 698,82 Kč s DPH 106 820,01 Kč s DPH

Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
95 508,97 Kč s DPH 126 424,62 Kč s DPH

Aruba 2920 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
1 811,31 Kč s DPH 4 178,55 Kč s DPH

Aruba 2920 1.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
2 424,15 Kč s DPH 5 592,34 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module

Logo Není skladem
10 210,51 Kč s DPH 25 573,97 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

Logo Není skladem
6 742,74 Kč s DPH 15 394,65 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GbE SFP+ HP RENEW Mod J9731AR=J9731AR

Logo Není skladem
8 471,65 Kč s DPH 21 741,01 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GbE SFP+ Module

Logo Není skladem
9 266,93 Kč s DPH 15 708,83 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
9 386,22 Kč s DPH 27 427,61 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port Stacking Module J9733A HP RENEW

Logo Není skladem
7 088,52 Kč s DPH 23 311,90 Kč s DPH

Aruba 2920 3.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
3 799,64 Kč s DPH 8 765,53 Kč s DPH

Aruba 2930 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
13 982,57 Kč s DPH 27 239,11 Kč s DPH

Aruba 2p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
166 593,67 Kč s DPH 220 520,49 Kč s DPH

Aruba 3800 4-port Stacking Module

Logo Není skladem
31 307,50 Kč s DPH 41 439,89 Kč s DPH

Aruba 3800 Switch Fan Tray

Logo Není skladem
5 672,53 Kč s DPH 7 508,82 Kč s DPH