Go
Up
 
Sm@illink

Příslušenství k Wi-Fi aktivním prvkům

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter

Logo Není skladem
796,26 Kč s DPH 1 898,49 Kč s DPH

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Logo Není skladem
4 301,95 Kč s DPH 7 282,99 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

Logo Není skladem
8 247,78 Kč s DPH 28 885,12 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Logo Není skladem
1 980,88 Kč s DPH 4 139,41 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

Logo Není skladem
3 517,39 Kč s DPH 5 883,02 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

Logo Není skladem
4 762,44 Kč s DPH 7 967,85 Kč s DPH

Aruba 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
97 841,96 Kč s DPH 125 250,73 Kč s DPH

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

Logo Není skladem
69 349,63 Kč s DPH 126 153,39 Kč s DPH

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR

Logo Není skladem
3 780,83 Kč s DPH 8 684,17 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
100 369,66 Kč s DPH 128 488,69 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 1p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
120 332,16 Kč s DPH 154 042,68 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
120 332,16 Kč s DPH 154 042,68 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T PoE+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
90 256,13 Kč s DPH 115 539,27 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
82 668,95 Kč s DPH 105 829,02 Kč s DPH

Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
97 841,96 Kč s DPH 125 250,73 Kč s DPH

Aruba 2920 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
1 978,39 Kč s DPH 4 362,05 Kč s DPH

Aruba 2920 1.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
2 648,59 Kč s DPH 5 838,25 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module

Logo Není skladem
10 597,06 Kč s DPH 26 701,07 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

Logo Není skladem
2 150,30 Kč s DPH 15 252,05 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
11 365,31 Kč s DPH 28 635,86 Kč s DPH

Aruba 2920 3.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
4 151,52 Kč s DPH 9 151,23 Kč s DPH

Aruba 2930 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
14 512,20 Kč s DPH 26 986,63 Kč s DPH

Aruba 2p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
170 662,15 Kč s DPH 218 473,97 Kč s DPH

Aruba 3800 4-port Stacking Module

Logo Není skladem
32 442,39 Kč s DPH 43 265,97 Kč s DPH

Aruba 3800 Switch Fan Tray

Logo Není skladem
5 878,75 Kč s DPH 7 839,59 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
5 811,59 Kč s DPH 7 839,59 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 1m Stacking Cable

Logo Není skladem
6 808,17 Kč s DPH 9 185,11 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 3m Stacking Cable

Logo Není skladem
9 944,31 Kč s DPH 13 416,48 Kč s DPH