Go
Up
 
Sm@illink

Příslušenství k Wi-Fi aktivním prvkům

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Logo Není skladem
4 179,73 Kč s DPH 7 282,99 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

Logo Není skladem
1 924,47 Kč s DPH 4 139,41 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

Logo Není skladem
3 416,65 Kč s DPH 5 883,02 Kč s DPH

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

Logo Není skladem
4 628,13 Kč s DPH 7 967,85 Kč s DPH

Aruba 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
97 048,18 Kč s DPH 125 250,73 Kč s DPH

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF XCVR

Logo Není skladem
97 746,79 Kč s DPH 126 153,39 Kč s DPH

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR

Logo Není skladem
3 673,38 Kč s DPH 8 684,17 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
99 557,09 Kč s DPH 128 488,69 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 1p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
119 357,07 Kč s DPH 154 042,68 Kč s DPH

Aruba 20p PoE+ 4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
119 357,07 Kč s DPH 154 042,68 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T PoE+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
89 524,12 Kč s DPH 115 539,27 Kč s DPH

Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
82 000,08 Kč s DPH 105 829,02 Kč s DPH

Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
97 048,18 Kč s DPH 125 250,73 Kč s DPH

Aruba 2920 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
3 207,32 Kč s DPH 4 408,03 Kč s DPH

Aruba 2920 1.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
4 292,55 Kč s DPH 5 898,75 Kč s DPH

Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A

Logo Není skladem
5 024,54 Kč s DPH 15 252,05 Kč s DPH

Aruba 2920 3.0m Stacking Cable

Logo Není skladem
6 728,93 Kč s DPH 9 246,82 Kč s DPH

Aruba 2930 2-port Stacking Module

Logo Není skladem
20 909,38 Kč s DPH 26 986,63 Kč s DPH

Aruba 2p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod

Logo Není skladem
169 278,76 Kč s DPH 218 473,97 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 0.5m Stacking Cable

Logo Není skladem
5 764,59 Kč s DPH 7 920,66 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 1m Stacking Cable

Logo Není skladem
6 753,11 Kč s DPH 9 279,49 Kč s DPH

Aruba 3800/3810M 3m Stacking Cable

Logo Není skladem
9 863,73 Kč s DPH 13 555,63 Kč s DPH

Aruba 3810M 4 HPE Smart Rate PoE+ Module

Logo Není skladem
40 976,43 Kč s DPH 52 461,97 Kč s DPH

Aruba 3810M/2930M 1-port QSFP+ 40GbE Module

Logo Není skladem
56 170,93 Kč s DPH 71 915,14 Kč s DPH

Aruba 3810M/2930M 4-port 100M/1G/10G SFP+ MACsec Module

Logo Není skladem
29 569,50 Kč s DPH 38 160,98 Kč s DPH

Aruba 5400R 1100W PoE+ zl2 PSU

Logo Není skladem
28 580,97 Kč s DPH 37 714,49 Kč s DPH

Aruba 5400R 700W PoE+ zl2 PSU

Logo Není skladem
18 548,02 Kč s DPH 24 474,67 Kč s DPH