Go
Up
 
Sm@illink

Příslušenství k zálohovacím systémům

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Baterie - Fiamm 12 FGL27 (12V/27Ah) SLA baterie, životnost 10let

Logo Není skladem
2 461,90 Kč s DPH 3 106,10 Kč s DPH

Hewlett Packard Enterprise HDD 600Gb SAS 15.000Rpm

Logo Není skladem
10 561,46 Kč s DPH 21 607,00 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 2m Expansion IEC Rack

Logo Není skladem
257 513,26 Kč s DPH 279 484,60 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA Rack

Logo Není skladem
257 513,26 Kč s DPH 279 484,60 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card

Logo Není skladem
142 482,57 Kč s DPH 157 356,90 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount Kit

Logo Není skladem
101 365,73 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Adapter

Logo Není skladem
281 420,81 Kč s DPH 310 799,40 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade Adapter

Logo Není skladem
402 095,86 Kč s DPH

HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
16 496,45 Kč s DPH 18 162,10 Kč s DPH

HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kit

Logo Není skladem
200 782,11 Kč s DPH

HP 3PAR 10m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
6 115,06 Kč s DPH 6 732,40 Kč s DPH

HP 3PAR 4GB (2x2GB DIMMs) F-Class Upgrade Controller Cache

Logo Není skladem
30 148,69 Kč s DPH 33 193,90 Kč s DPH

HP 3PAR 4m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
5 328,40 Kč s DPH 5 793,50 Kč s DPH

HP 3PAR 50m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
10 239,18 Kč s DPH 11 273,60 Kč s DPH

HP 3PAR 6 meter SAS expansion cable kit

Logo Není skladem
28 912,83 Kč s DPH 31 470,90 Kč s DPH

HP 3PAR 6GB (3x2GB DIMMs) F-Class Upgrade Data Cache

Logo Není skladem
103 687,85 Kč s DPH 112 733,30 Kč s DPH

HP 3PAR 7000 Service Processor

Logo Není skladem
100 375,79 Kč s DPH 110 854,20 Kč s DPH

HP 3PAR 7000 Service Processor

Logo Není skladem
208 168,13 Kč s DPH 224 839,80 Kč s DPH

HP 3PAR 7000/7450 OS Suite E-Media

Logo Není skladem
575,38 Kč s DPH 626,80 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 App Suite for VMware LTU

Logo Není skladem
136 132,72 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Dynamic Opt Base LTU

Logo Není skladem
10 212,98 Kč s DPH 11 116,30 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Dynamic Opt Drive LTU

Logo Není skladem
1 006,91 Kč s DPH 1 096,30 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Base E-LTU

Logo Není skladem
27 346,00 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Base LTU

Logo Není skladem
30 038,18 Kč s DPH 33 036,60 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Drive E-LTU

Logo Není skladem
2 876,90 Kč s DPH 3 131,50 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Drive LTU

Logo Není skladem
2 876,90 Kč s DPH 3 131,50 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Reporting Suite LTU

Logo Není skladem
108 906,17 Kč s DPH 119 779,10 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Virtual Copy Base E-LTU

Logo Není skladem
15 391,41 Kč s DPH 16 753,70 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Virtual Copy Drive E-LTU

Logo Není skladem
1 582,29 Kč s DPH 1 721,80 Kč s DPH