Nastavení filtru:

Vymazat vše
Min: 53 Kč Max: 2 363 107 Kč
Kč53 Kč2363107
Sm@illink

Příslušenství k zálohovacím systémům

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Hewlett Packard Enterprise HDD 400GB 10K Hot-Swap 3,5" Refurbished

Logo Není skladem
2 148,67 Kč s DPH 9 001,19 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 2m Expansion IEC Rack

Logo Není skladem
255 762,83 Kč s DPH 275 920,84 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 2m Expansion NEMA Rack

Logo Není skladem
255 762,83 Kč s DPH 275 920,84 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 2-port 10Gb Converged Network Adapter Card

Logo Není skladem
141 514,05 Kč s DPH 155 350,39 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 40-disk Drive Chassis Rack-mount Kit

Logo Není skladem
100 676,71 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Adapter

Logo Není skladem
279 507,87 Kč s DPH 306 836,34 Kč s DPH

HP 3PAR 10000 4-port 8Gb Fibre Channel Upgrade Adapter

Logo Není skladem
399 362,64 Kč s DPH

HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
16 384,32 Kč s DPH 17 930,99 Kč s DPH

HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount kit

Logo Není skladem
199 417,30 Kč s DPH

HP 3PAR 10m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
6 073,50 Kč s DPH 6 646,83 Kč s DPH

HP 3PAR 4GB (2x2GB DIMMs) F-Class Upgrade Controller Cache

Logo Není skladem
29 943,76 Kč s DPH 32 770,43 Kč s DPH

HP 3PAR 4m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
5 292,19 Kč s DPH 5 719,37 Kč s DPH

HP 3PAR 50m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Logo Není skladem
10 169,58 Kč s DPH 11 129,58 Kč s DPH

HP 3PAR 6 meter SAS expansion cable kit

Logo Není skladem
28 302,13 Kč s DPH 31 070,08 Kč s DPH

HP 3PAR 6GB (3x2GB DIMMs) F-Class Upgrade Data Cache

Logo Není skladem
102 983,04 Kč s DPH 111 295,80 Kč s DPH

HP 3PAR 7000 Service Processor

Logo Není skladem
99 693,50 Kč s DPH 109 440,87 Kč s DPH

HP 3PAR 7000 Service Processor

Logo Není skladem
206 753,12 Kč s DPH 221 973,29 Kč s DPH

HP 3PAR 7000/7450 OS Suite E-Media

Logo Není skladem
563,23 Kč s DPH 618,31 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 App Suite for VMware LTU

Logo Není skladem
135 207,36 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Dynamic Opt Base LTU

Logo Není skladem
9 997,27 Kč s DPH 10 975,00 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Dynamic Opt Drive LTU

Logo Není skladem
985,64 Kč s DPH 1 082,04 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Base E-LTU

Logo Není skladem
26 894,07 Kč s DPH 39 185,90 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Base LTU

Logo Není skladem
29 834,00 Kč s DPH 32 615,85 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Drive E-LTU

Logo Není skladem
2 816,13 Kč s DPH 3 091,55 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 OS Suite Drive LTU

Logo Není skladem
2 816,13 Kč s DPH 3 091,55 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Reporting Suite LTU

Logo Není skladem
108 165,91 Kč s DPH 118 251,79 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Virtual Copy Base E-LTU

Logo Není skladem
15 066,30 Kč s DPH 16 539,79 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Virtual Copy Drive E-LTU

Logo Není skladem
1 548,87 Kč s DPH 1 700,35 Kč s DPH

HP 3PAR 7200 Virtual Copy Software Base LTU

Logo Není skladem
15 066,30 Kč s DPH 16 539,79 Kč s DPH