Hledat
Zobrazit ceny bez daně
Čeština
Všechny kategorie
    Menu Zavřít

    Servery, Zálohování

    Zabrazit jako Tabulka Seznam
    Seřadit podle
    Zobrazit na stránku
    Obrázek Gremini - 19 vyvazovací panel 2U oboustranná plastová lišta
    Obrázek Delock adaptér PCI 2x sériový port + 1x paralelní

    Delock adaptér PCI 2x sériový port + 1x paralelní

    RAX0313
    452,00 Kč bez DPH
    ihned
    Obrázek Triton vyvazovací panel 1U,5xhnewtonáček

    Triton vyvazovací panel 1U,5xhnewtonáček

    RCK1007
    263,00 Kč bez DPH
    ihned
    Obrázek Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 2m

    Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 2m

    RCK0898
    191,00 Kč bez DPH
    ihned
    Obrázek Cisco SFP 100M MM 1310nm 2km

    Cisco SFP 100M MM 1310nm 2km

    SES3466
    522,00 Kč bez DPH
    ihned
    Obrázek Synology Camera License Pack x 1

    Synology Camera License Pack x 1

    HDL7535
    985,00 Kč bez DPH 940,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek Synology DS218play DiskStation

    Synology DS218play DiskStation

    ZAL9628
    5 235,00 Kč bez DPH 5 000,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek Triton vyvazovací háček 80x80 kovový

    Triton vyvazovací háček 80x80 kovový

    RCK0696
    99,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek Triton 19" vyvazovací panel 1U jednostranná plastová lišta, černá
    Obrázek Triton 19" vyvazovací panel 1U háček velký pro čtvercový otvor 9x9
    Obrázek Triton 19" vyvazovací panel 2U jednostranný plastový kanál šedý
    Obrázek Rozvodný panel 19“ ACAR 5x230V-3m, vč. montážních držáků
    Obrázek TRITON 19 vyvazovací panel 1U,5x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor 9x9
    Obrázek TRITON RACK 19 8xCZ zasuvka Vypinac 3x1.5mm 2m Cab

    TRITON RACK 19 8xCZ zasuvka Vypinac 3x1.5mm 2m Cab

    RCK0977
    1 040,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek Triton 19" 8xCZ Zásuvka 3x1.5mm 2m Cable

    Triton 19" 8xCZ Zásuvka 3x1.5mm 2m Cable

    RCK0982
    972,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek Axago PCEA-S2 PCI-Express adapter 2x seriový port + LP

    Axago PCEA-S2 PCI-Express adapter 2x seriový port + LP

    RAX0132
    394,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin