Hledat
Zobrazit ceny bez daně
Čeština
Všechny kategorie
    Menu Zavřít

    SFP Moduly

    Zabrazit jako Tabulka Seznam
    Seřadit podle
    Zobrazit na stránku
    Obrázek OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

    OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

    00400168
    231,00 Kč bez DPH
    ihned
    Obrázek D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

    D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

    004041115
    1 460,00 Kč bez DPH 1 394,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

    MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

    LAC0010
    326,00 Kč bez DPH 312,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

    MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

    LAC0013
    442,00 Kč bez DPH 422,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

    MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

    LAC0016
    1 318,00 Kč bez DPH 1 258,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

    MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

    LAC0022
    1 101,00 Kč bez DPH 1 052,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní)
    Obrázek SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m, (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
    Obrázek SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1550nm/RX1310nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)
    Obrázek SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)
    Obrázek MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

    MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

    LAC0073
    552,00 Kč bez DPH 527,00 Kč bez DPH
    do 24 hodin
    Obrázek SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km  (HP kompatibilní)
    Obrázek SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)
    Obrázek SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-SR, LC konektror, 850nm MM, 80m/300m (HP kompatibilní = ekvivalent JD092B)
    Obrázek SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 20km (HP kompatibilní)
    Obrázek SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1550nm/RX1310nm SM, 20km (HP kompatibilní)
    Filters Close
    Min: 217,00 Kč Max: 41 409,00 Kč
    Kč217 Kč41409