Go
Up
 
Sm@illink

Vážení zákazníci,
dne 27. 10. 2018 je kamenná prodejna z technických důvodů uzavřena, směřujte prosím své osobní odběry objednaného zboží na jiný pracovní den. Děkujeme za pochopení.


 

SFP Moduly

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Logo Není skladem
12 404,00 Kč s DPH 12 987,98 Kč s DPH

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Logo Není skladem
8 463,00 Kč s DPH 8 861,97 Kč s DPH

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

Logo Není skladem
636,00 Kč s DPH 666,38 Kč s DPH

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

Logo Není skladem
870,00 Kč s DPH 911,31 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

Logo Není skladem
1 528,00 Kč s DPH 1 600,42 Kč s DPH

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gps

Logo Není skladem
616,00 Kč s DPH 645,38 Kč s DPH

MikroTik SFP GPON ONU modul

Logo Není skladem
1 932,00 Kč s DPH 2 023,45 Kč s DPH

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10G

Logo Není skladem
3 093,00 Kč s DPH 3 238,23 Kč s DPH

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

Logo Není skladem
1 231,00 Kč s DPH 1 288,94 Kč s DPH

Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km

Logo Není skladem
666,00 Kč s DPH 697,67 Kč s DPH

Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C

Logo Není skladem
827,00 Kč s DPH 865,61 Kč s DPH