Go
Up
 
Sm@illink

SFP Moduly

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Logo Není skladem
12 437,13 Kč s DPH 13 023,17 Kč s DPH

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Logo Není skladem
9 181,09 Kč s DPH 9 792,53 Kč s DPH

Cisco FlexStack-Extended

Logo Není skladem
22 678,52 Kč s DPH 23 747,13 Kč s DPH

Cisco GLC-GE-100FX=, 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

Logo Není skladem
4 349,00 Kč s DPH 4 554,42 Kč s DPH

Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver

Logo Není skladem
5 385,89 Kč s DPH 5 685,80 Kč s DPH

Cisco SFP-10G-LRM=

Logo Není skladem
15 392,37 Kč s DPH 16 117,67 Kč s DPH

Cisco Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF

Logo Není skladem
7 488,00 Kč s DPH 7 840,79 Kč s DPH

Cisco WS-C2960X-24PS-L, 24xGigE PoE 370W, 4x SFP

Logo Není skladem
36 161,00 Kč s DPH 37 864,48 Kč s DPH

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Logo Není skladem
1 252,00 Kč s DPH 1 310,90 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Logo Není skladem
2 065,99 Kč s DPH 2 410,30 Kč s DPH

Netgear 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC763

Logo Není skladem
3 988,00 Kč s DPH 4 175,53 Kč s DPH

Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km

Logo Není skladem
570,78 Kč s DPH 741,70 Kč s DPH

Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C

Logo Není skladem
759,34 Kč s DPH 984,90 Kč s DPH

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, Cisco, Planet kompatibilní

Logo Není skladem
624,35 Kč s DPH 1 548,80 Kč s DPH

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ45, HP kompatibilní, OEM

Logo Není skladem
751,26 Kč s DPH 2 038,90 Kč s DPH