Go
Up
 
Sm@illink

SFP Moduly

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module

Logo Není skladem
47 626,28 Kč s DPH 105 041,31 Kč s DPH

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Logo Není skladem
12 753,30 Kč s DPH 26 161,41 Kč s DPH

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Logo Není skladem
8 972,02 Kč s DPH 18 405,31 Kč s DPH

Cisco FlexStack-Extended

Logo Není skladem
24 023,92 Kč s DPH 25 155,95 Kč s DPH

Cisco Gigabit Ethernet LX SFP modul, LC (MGBLX1)

Logo Není skladem
2 343,87 Kč s DPH 4 599,80 Kč s DPH

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC (MGBSX1)

Logo Není skladem
2 847,95 Kč s DPH 2 982,15 Kč s DPH

Cisco GLC-GE-100FX=, 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

Logo Není skladem
4 304,64 Kč s DPH 5 247,20 Kč s DPH

Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver

Logo Není skladem
5 632,16 Kč s DPH 11 832,59 Kč s DPH

CISCO SFP 1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF Gigabit Interface, LC, 1310nm

Logo Není skladem
12 454,64 Kč s DPH 26 161,41 Kč s DPH

CISCO SFP 1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF Gigabit Interface, LC, 1310nm REFRESH

Logo Není skladem
5 494,91 Kč s DPH 11 072,71 Kč s DPH

Cisco SFP-10G-LRM=

Logo Není skladem
19 999,05 Kč s DPH 28 922,63 Kč s DPH

Cisco Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF

Logo Není skladem
6 260,48 Kč s DPH 10 492,50 Kč s DPH

Cisco WS-C2960X-24PS-L, 24xGigE PoE 370W, 4x SFP

Logo Není skladem
65 829,80 Kč s DPH 68 931,73 Kč s DPH

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Logo Není skladem
1 799,69 Kč s DPH 2 379,50 Kč s DPH

MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m

Logo Není skladem
1 252,97 Kč s DPH 1 597,20 Kč s DPH

MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+

Logo Není skladem
1 264,51 Kč s DPH 1 612,90 Kč s DPH

MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m

Logo Není skladem
633,45 Kč s DPH 805,90 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

Logo Není skladem
489,78 Kč s DPH 684,90 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

Logo Není skladem
1 533,87 Kč s DPH 1 955,40 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Logo Není skladem
1 942,85 Kč s DPH 2 474,50 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Logo Není skladem
376,92 Kč s DPH 513,00 Kč s DPH

MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

Logo Není skladem
627,03 Kč s DPH 855,50 Kč s DPH