Go
Up
 
Sm@illink

 

Vážení zákazníci,
ve dnech 19. - 22. 4. 2019 je z důvodu velikonočních svátků kamenná prodejna uzavřena, směřujte prosím své osobní odběry objednaného zboží na jiný pracovní den. Děkujeme za pochopení.


 

SFP Moduly

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Logo Není skladem
12 437,13 Kč s DPH 13 023,17 Kč s DPH

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Logo Není skladem
9 840,47 Kč s DPH 10 304,15 Kč s DPH

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC (MGBSX1)

Logo Není skladem
2 418,00 Kč s DPH 2 532,22 Kč s DPH

Cisco GLC-GE-100FX=, 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

Logo Není skladem
4 349,00 Kč s DPH 4 554,42 Kč s DPH

Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver

Logo Není skladem
5 385,89 Kč s DPH 5 685,80 Kč s DPH

CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX

Logo Není skladem
12 821,83 Kč s DPH 13 425,99 Kč s DPH

CISCO SFP 1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF Gigabit Interface, LC, 1310nm

Logo Není skladem
11 542,66 Kč s DPH 12 086,56 Kč s DPH

Cisco SFP-10G-LRM=

Logo Není skladem
15 392,37 Kč s DPH 16 117,67 Kč s DPH

Cisco Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF

Logo Není skladem
7 488,00 Kč s DPH 7 840,79 Kč s DPH

Cisco WS-C2960X-24PS-L, 24xGigE PoE 370W, 4x SFP

Logo Není skladem
36 161,00 Kč s DPH 37 864,48 Kč s DPH

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Logo Není skladem
1 252,00 Kč s DPH 1 310,90 Kč s DPH

MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m

Logo Není skladem
649,35 Kč s DPH 749,00 Kč s DPH

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

Logo Není skladem
884,27 Kč s DPH 1 011,60 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

Logo Není skladem
509,66 Kč s DPH 701,80 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

Logo Není skladem
1 559,82 Kč s DPH 2 015,90 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Logo Není skladem
1 961,56 Kč s DPH 2 395,80 Kč s DPH

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Logo Není skladem
403,00 Kč s DPH 484,00 Kč s DPH

MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m

Logo Není skladem
648,08 Kč s DPH 703,00 Kč s DPH

MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit, S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm

Logo Není skladem
7 905,69 Kč s DPH 10 041,80 Kč s DPH

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10G

Logo Není skladem
3 166,16 Kč s DPH 4 115,20 Kč s DPH

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

Logo Není skladem
1 271,56 Kč s DPH 1 633,50 Kč s DPH

MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m

Logo Není skladem
1 421,41 Kč s DPH 1 851,30 Kč s DPH