Go
Up
 
Sm@illink

Síťové karty pro servery

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T

Logo Není skladem
24 656,01 Kč s DPH

FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LC

Logo Není skladem
38 798,46 Kč s DPH

HP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
446 074,07 Kč s DPH 467 093,28 Kč s DPH

HP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
388 652,62 Kč s DPH 406 966,10 Kč s DPH

HP 4X QDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
324 928,50 Kč s DPH 341 666,95 Kč s DPH

HP 4X QDR QLogic InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
320 934,83 Kč s DPH 337 111,38 Kč s DPH

HP BLc VC FlexFabric 10Gb/24-port Opt

Logo Není skladem
540 668,38 Kč s DPH 566 144,89 Kč s DPH

HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr HP RENEW

Logo Není skladem
11 557,74 Kč s DPH 18 222,24 Kč s DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 530FLR-SFP+ Adapter

Logo Není skladem
17 277,57 Kč s DPH 18 222,24 Kč s DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLB Adapter

Logo Není skladem
19 645,92 Kč s DPH 20 571,65 Kč s DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter

Logo Není skladem
18 316,16 Kč s DPH 19 179,23 Kč s DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter HP RENEW 665246-B21

Logo Není skladem
23 272,54 Kč s DPH 24 369,15 Kč s DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 570FLB Adapter

Logo Není skladem
46 880,72 Kč s DPH 49 089,77 Kč s DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 570M Adapter

Logo Není skladem
54 834,91 Kč s DPH 57 418,76 Kč s DPH

HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter HY

Logo Není skladem
9 384,53 Kč s DPH 9 896,57 Kč s DPH

HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter HY 629135-B21 HP RENEW

Logo Není skladem
3 799,28 Kč s DPH 5 969,35 Kč s DPH

HP FCA LPe1205A 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter for BladeSystem c-Class

Logo Není skladem
25 085,84 Kč s DPH 26 267,89 Kč s DPH

HP FCA 81B 8Gb PCI-e to Fibre Channel Host Bus Adapter

Logo Není skladem
36 941,58 Kč s DPH 38 682,27 Kč s DPH

HP FCA 81E 8Gb PCIe to Fibre Channel HBA for Win, WinSrv and Linux (Emulex LPe12000)

Logo Není skladem
19 758,19 Kč s DPH 30 440,00 Kč s DPH

HP FCA 81Q 8Gb PCIe to Fibre Channel HBA for Win/WinSrv/Linux (Qlogic QLE2560).

Logo Není skladem
13 635,90 Kč s DPH 34 339,50 Kč s DPH