Sm@illink

Síťové karty pro servery

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T

Logo Není skladem
20 259,56 Kč bez DPH

FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+

Logo Není skladem
15 306,74 Kč bez DPH 15 518,00 Kč bez DPH

FUJITSU FC Ctrl 8Gb/s 1 channel QLE2560 MMF LCLP

Logo Není skladem
28 723,13 Kč bez DPH

FUJITSU FC Ctrl 8Gb/s 2 channel QLE2560 MMF LCLP

Logo Není skladem
45 695,98 Kč bez DPH

FUJITSU STORAGE CONTROLER - sekundární 2x 1GB iSCSI pro DX60S3 - pro verze 2.5 i 3.5

Logo Není skladem
49 448,12 Kč bez DPH 50 137,00 Kč bez DPH

HP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
360 869,33 Kč bez DPH 377 873,65 Kč bez DPH

HP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
314 415,96 Kč bez DPH 329 231,37 Kč bez DPH

HP 4X QDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
266 710,59 Kč bez DPH 279 278,11 Kč bez DPH

HP 4X QDR QLogic InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem

Logo Není skladem
263 432,47 Kč bez DPH 275 845,52 Kč bez DPH

HP BLc VC FlexFabric 10Gb/24-port Opt

Logo Není skladem
437 395,14 Kč bez DPH 458 005,38 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr HP RENEW

Logo Není skladem
9 505,47 Kč bez DPH 14 877,00 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 530FLR-SFP+ Adapter

Logo Není skladem
14 181,93 Kč bez DPH 14 850,19 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter

Logo Není skladem
8 029,32 Kč bez DPH 19 418,00 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter HP RENEW 656596-B21

Logo Není skladem
10 863,39 Kč bez DPH 19 494,00 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLB Adapter

Logo Není skladem
15 893,37 Kč bez DPH 16 642,28 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter

Logo Není skladem
8 714,22 Kč bez DPH 16 352,00 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter HP RENEW 665246-B21

Logo Není skladem
12 843,92 Kč bez DPH 19 673,50 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter HP RENEW 665249-B21

Logo Není skladem
8 447,54 Kč bez DPH 10 260,00 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 570FLB Adapter

Logo Není skladem
33 863,49 Kč bez DPH 35 459,15 Kč bez DPH

HP Ethernet 10Gb 2-port 570M Adapter

Logo Není skladem
39 609,05 Kč bez DPH 41 475,44 Kč bez DPH

HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter HY

Logo Není skladem
7 703,10 Kč bez DPH 8 066,07 Kč bez DPH

HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter HY 629135-B21 HP RENEW

Logo Není skladem
2 989,18 Kč bez DPH 4 874,00 Kč bez DPH

HP FCA LPe1205A 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter for BladeSystem c-Class

Logo Není skladem
20 294,22 Kč bez DPH 21 250,50 Kč bez DPH

HP FCA 81B 8Gb PCI-e to Fibre Channel Host Bus Adapter

Logo Není skladem
30 322,70 Kč bez DPH 31 751,52 Kč bez DPH

HP FCA 81E 8Gb PCIe to Fibre Channel HBA for Win, WinSrv and Linux (Emulex LPe12000)

Logo Není skladem
16 032,29 Kč bez DPH 25 157,02 Kč bez DPH