Go
Up
 
Sm@illink

Vážení zákazníci,
dne 1. 5. 2019 je z důvodu svátku kamenná prodejna uzavřena, směřujte prosím své osobní odběry objednaného zboží na jiný pracovní den. Děkujeme za pochopení.


 

Síťové konvertory

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

Logo Není skladem
8 793,30 Kč s DPH 9 484,36 Kč s DPH

Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot

Logo Není skladem
1 098,63 Kč s DPH 1 144,37 Kč s DPH

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Logo Není skladem
1 125,38 Kč s DPH 1 419,40 Kč s DPH

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Logo Není skladem
1 056,25 Kč s DPH 1 367,91 Kč s DPH

Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

Logo Není skladem
1 791,82 Kč s DPH 2 151,38 Kč s DPH

Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)

Logo Není skladem
1 175,91 Kč s DPH 1 534,76 Kč s DPH

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

Logo Není skladem
1 569,49 Kč s DPH 1 976,22 Kč s DPH

Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

Logo Není skladem
1 688,92 Kč s DPH 2 027,72 Kč s DPH

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

Logo Není skladem
1 609,38 Kč s DPH 2 129,10 Kč s DPH

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Logo Není skladem
2 087,58 Kč s DPH 2 636,03 Kč s DPH

Planet VC-820M, VDSL2 switch, 8x VDSL2, 8x POTS, 2x 1000Base-T/SFP

Logo Není skladem
17 615,29 Kč s DPH 21 171,61 Kč s DPH

Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

Logo Není skladem
641,89 Kč s DPH 2 395,80 Kč s DPH