Vážení zákazníci, dne 5. a 6. července 2022 je z důvodu svátků kamenná prodejna uzavřena. Směřujte prosím
své osobní odběry objednaného zboží na jiný pracovní den. Děkujeme za pochopení.


Hledat
Čeština
Všechny kategorie
    Menu Zavřít

    Síťové konvertory

    Zabrazit jako Tabulka Seznam
    Seřadit podle
    Zobrazit na stránku
    Obrázek D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km

    D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km

    LAV0073
    2 419,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

    D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

    LAV0079
    9 955,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)
    Obrázek Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m
    Obrázek Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km
    Obrázek Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

    Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

    LAV0106
    1 641,00 Kč s DPH
    do 3-5 dnů
    Obrázek Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

    Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

    LAV0112
    1 954,00 Kč s DPH
    do 3-5 dnů
    Obrázek Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

    Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

    LAV0115
    1 695,00 Kč s DPH
    do 3-5 dnů
    Obrázek Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

    Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

    LAV0118
    1 868,00 Kč s DPH
    do 3-5 dnů
    Obrázek Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
    Obrázek TP-Link TL-MC1400 (v2) [14slotové rackové šasi]

    TP-Link TL-MC1400 (v2) [14slotové rackové šasi]

    LAV0124
    6 651,00 Kč s DPH
    Není dostupné
    Obrázek Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
    Obrázek Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

    Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

    LAV0130
    2 725,00 Kč s DPH
    do 3-5 dnů
    Obrázek TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]
    Obrázek TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx]
    Obrázek TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]
    Filters Close
    Min: 339,00 Kč Max: 22 872,00 Kč
    Kč339 Kč22872