Search
Prices tax excl.
English
All Categories
    Menu Close

    Síťové konvertory

    View as Grid List
    Sort by
    Display per page
    Picture of Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
    Picture of TP-Link TL-MC1400 (v2) [14slotové rackové šasi]

    TP-Link TL-MC1400 (v2) [14slotové rackové šasi]

    LAV0124
    5 497,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

    Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

    LAV0130
    2 175,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]
    Picture of TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx]
    Picture of TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]
    Picture of Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48

    Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48

    LAV0232
    1 284,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48

    Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48

    LAV0229
    2 089,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Planet MC-1500R, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance)
    Picture of Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP

    Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP

    LAV0193
    2 010,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of Planet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at
    Picture of Planet MC-1500R48, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance)
    Picture of Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP,  RJ-11
    Picture of UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 20-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!
    Picture of UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE

    UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE

    LAV0190
    614,00 Kč excl tax
    do 24 hodin
    Picture of UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi High-Performance GPON CPE with 4 Ethernet Ports and WiFi
    Filters Close
    Min: 304,00 Kč Max: 17 876,00 Kč
    Kč304 Kč17876