Go
Up
 
Sm@illink

Síťové konvertory

Zobrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km

Logo Není skladem
2 262,93 Kč s DPH 2 420,00 Kč s DPH

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

Logo Není skladem
9 315,55 Kč s DPH 9 964,35 Kč s DPH

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Logo Není skladem
1 216,66 Kč s DPH 1 419,40 Kč s DPH

Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Logo Není skladem
1 173,68 Kč s DPH 1 367,91 Kč s DPH

Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

Logo Není skladem
1 823,74 Kč s DPH 2 151,38 Kč s DPH

Planet modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)

Logo Není skladem
1 216,66 Kč s DPH 1 534,76 Kč s DPH

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

Logo Není skladem
1 694,80 Kč s DPH 1 976,22 Kč s DPH

Planet Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

Logo Není skladem
1 736,43 Kč s DPH 2 027,72 Kč s DPH

Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)

Logo Není skladem
1 736,43 Kč s DPH 2 129,10 Kč s DPH

Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Logo Není skladem
2 443,10 Kč s DPH 2 636,03 Kč s DPH