SMX48RMBP2U
GTIN (EAN):
Záruka:
24 měsíců
Share:
Share on Twitter
Share on Facebook
Share on Pinterest
Doporučit @
Sklad
Dostupnost
E-shop
1 ks
Prodejna P-4
0 ks
Externí
0 ks
Množ.:
i
h
Koupit
Přidat k oblíbeným
Doručit na
Vyberte zemi
Česká republika
Belgie
Bulharsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Chorvatsko
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Holandsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Rumunsko
Řecko
Slovensko
Slovinsko
Velká Británie
Španělsko
Švédsko
Ostatní
Způsob dodání
Název
Odhadované doručení
Cena
Žádné možnosti dopravy
Použít
Shrnutí
Specifikace
Recenze
Kontaktujte nás
APC Smart-UPS X-Series 48V External Battery Pack Zahrnuje: Instalační příručka, Skříňové instalační konzole VÝSTUP Výstupní napětí baterie · 48
VSTUP
Jmenovité vstupní napětí · 48VDC
BATERIE A DOBA BĚHU
FYZICKÝ
Čistá hmotnost · 28.64 KG Maximální výška · 89.00 mm Maximální šířka · 432.00 mm Maximální hloubka · 490.00 mm Hmotnost při dodání · 35.50 KG Šířka při dodání · 589.00 mm Výška při dodání · 246.00 mm Hloubka při dodání · 620.00 mm Výška stojanu · 2U Barva · Černá Počet jednotek připadajících na paletu · 8.00